Blog

Kurumunuzun ve markanızın kurumsal kimliğini yansıtabilmeniz ve tanıtım faaliyetlerinizin gerçekleşebilmesi için ulusal ve uluslararası ağlarda, online sistemlerde web sitenize ulaşılması ve bilinirliğinizin artması açısından web sitesine ihtiyaç duyulur. Ses kaydı, video, metin ve fotoğraf gibi bütün iletişimsel araçları kullanarak oluşturulmuş verilerle web sayfanıza eklemeler yapabilir ve sitenizi geliştirebilirsiniz. 

Şirketler İçin Kurumsal Siteler

Günümüzde internet ortamında küçümsenemeyecek kadar çok zaman geçiren bireyleri ve sanal mecraların etkisini göz önünde tutan şirketler ciddi bir şekilde web site tasarım ve tanıtım faaliyetlerine başladılar. Web Sitelerinde şirketler, ürünlerini, ürün fiyatlarını, ürünün teknik özelliklerini, fotoğraflarını, videolarını yayınlıyor, verdikleri hizmetlerle potansiyel müşterilerini bilgilendiriyor, kendilerini tanıtıyor ve yeni müşterilerine çok hızlı bir şekilde ulaşabiliyorlar. Tanıtım aracı olmalarının yanında web sitelerinin bir diğer faydası şirketler için internet üzerinden online satış yapabilecekleri bir mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Şirketler, ürünlerinin tüm bilgilerini sitelerinde paylaşıp satış işlemleri gerçekleştirebiliyorlar.

Web Tasarımı Yaptırmanın Artıları 

Bir web tasarımı yaptırmak bir işletme için başarıya ulaşmak adına oldukça önemli bir konudur. Dijital dünyada kendi yerini oluşturmayanların sektörünün gerisinde kalacağı artık herkes tarafından bilinmektedir. Bu nedenle ilk olarak web sitenizde dijital vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. 
Başarılı bir web tasarım ile bu avantajları elde edebilirsiniz. 
Şirketler ile müşteriler arasındaki coğrafi mesafelerin bir önemi kalmayacaktır.
Web sitenizi yapmanız şirketiniz adına olumlu bir imajın oluşmasını sağlayacaktır. 
Şirketinizin web sitesi aracılığıyla ürün ve hizmetlerinizdeki yenilik ve gelişmeleri müşterilerinizle anında paylaşabileceksiniz. 
Basılı tanıtım materyallerinden kurtularak tanıtım giderlerinizde ciddi bir maliyet düşüşü sağlayabileceksiniz. 
Web sitenizin 7/24 açık olmasıyla E-Ticaret faaliyetleriniz devam edecek gece gündüz ayrımı olmadan günün her saati şirketiniz satış yapmaya devam edecektir.
Web siteniz sayesinde şirketiniz arama motorlarında bulunabilecek ve yeni müşteriler tarafından görülebilecek.
Müşterileriniz için daha profesyonel bir profil çizerek, güvenilir ve ulaşılabilir olacaksınız. 
İşletmeniz daha hızlı büyüme fırsatı bulur.